Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Pronájem lodí s kapitánem

Přemýšlíte o dovolené na lodi, ale nemáte kapitánských průkaz nebo Vám chybí zkušenosti? Chcete si užít charterovou plavbu s rodinou nebo kamarády bez stresu? Využijte možnost pronajmout si loď se zkušeným kapitánem.

Na výběr máte dvě možnosti

  1. Individuální pronájem lodi s kapitánem - vyberete si loď, termín a oblast plavby a my Vám doporučíme vhodného kapitána.
  2. Rezervovat si místo na některé naší sportovní či rekreační plavbě s kapitánem.

Kapitáni v týmu Yachtcharteru jsou výrazné osobnosti a zkušení jachtaři, mající za sebou desítky tisíc námořních mil. Jsou spolehliví a umí si poradit v každé situaci. Naši kapitáni nejsou pouze vynikající jachtaři, ale také příjemní a inteligentní lidé. Budou bezpečně řídit loď a během plavby Vás toho také hodně naučí. Výběr není náhodný. Každý z nich je prověřený stovkami plaveb s nejrůznějšími posádkami.

Cena za pronájem našich nejzkušenějších kapitánů je 2 500 Kč za den. Tato cena nezahrnuje jídlo a dopravu kapitána. Někteří z našich kapitánů výborně vaří a občas připraví nějakou specialitu nebo upečou čerstvý chléb. Platí však pravidlo, že kapitán na lodi nevaří a o jídlo pro kapitána se stará posádka. V případě zájmu je možné zajistit i chorvatského kapitána nebo kapitána, který není v stálém týmu Yachtcharter. V tomto případě se cena pohybuje mezi 1 500 - 3 000 Kč za den.

Kapitán má za úkol dovést loď i posádku bezpečně do přístavu. Musí umět vyhodnotit počasí a postarat se o vše, co souvisí s plavbou. Posádka z něj musí cítit jistotu a nesmí se s ním bát ani za bouře, pokud se do nějaké dostanou.

Poptejte akci

Sledujte nás