Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone
Online vyhledávač

Online vyhledávač

Lodě z celého světa na jednom místě? V našem unikátním online vyhledávači!
Lodě z celého světa na jednom místě? V našem unikátním online vyhledávači!

Tisíce lodí online na jednom místě!

Tisíce lodí online. Od plachetnic, přes katamarány, po motorové lodě. Jsme nesmírně hrdí na to, že vlastníme unikátní online vyhledávačnejvětší nabídkou ověřených lodí z celého světa!

Propojili jsme se s největšími jachtařskými rezervačními systémy, ať už jde o Booking Manager, Sedna nebo Nausys. Jako jedni z mála na světě nabízíme online špičkové lodě nejkvalitnějších charterových společností Sunsailu a The Moorings. Zajímavost na závěr tohoto odstavce, už brzy budeme nabízet lodě všech ověřených charterových společností v Chorvatsku!

Bez zdlouhavého ověřování dostupnosti

Nespornou výhodou našeho online vyhledávače je fakt, že dostupnost lodí zobrazuje v reálném čase. Jinými slovy, po najetí na náš online vyhledávač se u jednotlivých lodí ihned dozvíte, zda je loď volná, pod nezávaznou rezervací či obsazená. Žádné zdlouhavé ověřování!

Naši čerstvou novinkou je online zobrazení lodí, které jsou pod nezávaznou rezervací. Vždyť kolikrát se stane, že jiný klient pronájem lodi nedotáhne do zdárného konce. Když u rezervované lodě vyplníte ověření o dostupnosti, po uvolnění opce přijdete na řadu vy. Prokážete pak správný tah na loď?

Položku "možnost kapitána"  u jednotlivých lodí zase ocení začínající jachtaři, kteří chtějí vyplout za asistence zkušeného kapitána

V našem online vyhledávači zobrazujeme i lodě, které jsou pod nezávaznou rezervací.

Jedinečné možnosti filtrace

Chcete vyplout v Chorvatsku, s lodí Bavaria 40 Cruiser, v termínu od 8. do 15. července? Díky naší přehledné filtraci lodí to nebude žádný problém! Obzvlášť filtrace lodí podle modelu a charterové společnosti je ve světě jachtingu skutečně jedinečnou záležitostí. 

Loď můžete filtrovat podle:

 • dostupnosti
 • země, oblasti i přístavu
 • termínu vyplutí
 • počtu osob
 • ceny
 • počtu kajut a WC
 • roku výroby
 • modelu lodi
 • charterové společnosti 

Inteligentní řazení lodí

Lodě z nabídky díky inteligentnímu řazení prioritizujeme:

 • dle výše slevy
 • od nejlevnější
 • od nejdražší
 • dle doporučení

Přesnou délku lodi, model či dokonce počet WC, to vše si můžete vyfiltrovat v našem vyhledávači.

Nejlepší Last Minute nabídky

Hledáte dovolenou na moři v Last Minute? S našim jedinečným Last Minute online vyhledávačem s pokročilými funkcemi nepřijdete o jedinou skvělou nabídku. Dostupnost lodí aktualizujeme každou vteřinu a ty nejlepší lodě řadíme dle našeho doporučení! 

Vybrali jsme pro Vás ty nejlepší Last Minute nabídky!

Chceme být nejlepší a tvrdě si za tím jdeme

Historie našeho online vyhledávače se začala psát v létě roku 2015. "Vedení tehdy bilo pěstí do stolu a dalo nám šibeniční deadline," zasmál se Kirill Šustov, hlavní programátor vyhledávače. "Byl to hurá akce, celkem stres, ale nakonec jsme to stihli na podzim téhož roku," zavzpomínal Kirill na perné dny plné probdělých nocí. Do dnešního dne jej vývoj vyhledávač zaměstnal na 2 700 hodin života. Na své "dítě" je náležitě pyšný!

Během uplynulých dvou let udělal náš tým obrovský kus poctivé práce, aby vyhledávač co nejlépe reflektoval stále se zvyšující požadavky našich klientu. "Na vychytávkách pracujeme denodenně, už teď se můžete těšit na další skvělé novinky, které zvýši uživatelský komfort naší stále se rozrůstající jachtařské rodiny. Usilujeme o to, abychom měli bezkonkurenčně nejlepší vyhledávač lodí na světě," prohlásil Petr Bartoš, manažer strategického řízení vývoje vyhledávače Zindulky. 

Navštivte náš online vyhledávač

 

Sledujte nás