Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Vánoční dárkové poukazy

4. 12. 2014

Vánoční dárkové poukazy

Překvapit a udělat někomu na Vánoce radost znamená, vědět po čem ten někdo touží a co má rád. Hledat dárek jeho očima. Potěšte své blízké a nadělte jim vůni moře v podobě dárkového poukazu na jachtařskou přednášku, kurz jachtingu, sportovní plavbu, či jinou jachtařskou akci. Potěšit můžete i menším dárkem v podobě jachtařského kalendáře pro rok 2015 s výběrem těch nejlepších fotek od předního českého outdoorového fotografa Pavla Nesvadby.

Jak objednat dárkový poukaz?

Pokud máte zájem o vánoční dárkový poukaz, klikněte, prosím, na tlačítko "objednat poukaz" a do poznámky nám napište, o který typ akce máte zájem. Jako dárek si můžete vybrat jachtařskou přednášku, kurz, sportovní plavbu nebo jakoukoliv jinou akci z naši nabídky. Do poznámky, prosím, taky uveďte, která grafická varianta poukazu se Vám nejvíc líbí. Text na poukazu přizpůsobíme podle Vašich požadavků.

Vámi vybraný poukaz vytiskneme na kvalitní papír a zašleme spolu s obálkou poštou nebo si ho můžete vyzvednout u nás osobně (naše nová adresa). Pokud nakupujete dárky na poslední chvíli, nevadí. Poukaz dle Vašeho výběru Vám pošleme e-mailem a Vy si ho můžete nechat vytisknout v nejbližším copycentru nebo na domácí tiskárně :-) Poukaz je platný a plavba závazně rezervovaná v momentě, kdy zaplatíte 50% zálohu. Zálohovou fakturu Vám zašleme e-mailem. Pro koupi nás kontaktujte na e-mailu info@zindulka.cz nebo na live chatu.

Varianta č.1.

Vánoční dárkový poukaz 1

Varianta č.2.

Vánoční dárkový poukaz 2

Varianta č.3.

Vánoční dárkový poukaz 3

Varianta č.4.

Vánoční dárkový poukaz 4

Varianta č.5.

Vánoční dárkový poukaz 5

Varianta č.6.

Vánoční dárkový poukaz 6

Varianta č.7.

Vánoční dárkový poukaz 7

Varianta č.8.

Vánoční dárkový poukaz 8

Autor: Štrbová Iva

Sledujte nás