Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Kapitánské průkazy

Chtěli byste si udělat kapitánský průkaz, ale nevíte kde začít? Nevěšte hlavu, zde se dozvíte vše potřebné, co k získání kapitánské licence potřebujete. Ať už míříte jen na vnitrozemní vody nebo rovnou na moře, získat kapitánský průkaz je jednoduché. Pokud budete mít jakékoliv otázky nebo budete chtít s výběrem poradit, kontaktujte Nikolu Očenášovou na tel. čísle: +420 773 855 000 nebo na e-mailu: nikola@zindulka.cz.

Kde chcete plout?

  • Pokud je Vašim cílem moře je pro Vás vhodný Český kapitánský průkaztento průkaz je mezinárodně uznávaný a bude Vám platit po celém světě. Můžete s ním řídit loď do 16 m délky a plout 20 NM od pobřeží. Samozřejmě je tu i možnost Chorvatského kapitánského průkazu, ale to Vám nedoporučujeme. Proč? HR průkaz platí pouze v Chorvatsku, (může se stát, že Vám ho vezmou i někde jinde, ale je to nepravděpodobné). Dříve nebo později si budete chtít udělat stejně české C. Pokud si ovšem už teď jste jisti, že nikdy nebudete chtít plout nikde jinde než v Chorvatsku - je pro Vás vhodnou volbou.
  • Jestli nemíříte na moře, ale pouze na vnitrozemní vody je potom pro Vás vhodný půkaz VMP - Vůdce malého plavidla. Jeho přesné rozdělení a podrobný popis si můžete přečíst v sekci VMP.
Český kapitánský průkaz

Český kapitánský průkaz

Mezinárodně uznávaný průkaz na moře.

Více informací
VMP

VMP

Pokud chcete brázdit vnitrozemní vody zvolte si VMP.

Více informací
Chorvatský kapitánský průkaz

Chorvatský kapitánský průkaz

Když víte, že je Vašim cílem pouze Chorvatsko - zvolte si chorvatský kap. průkaz

Více informací

Sledujte nás