ShapeArtboard 1 copy 3GroupCombined ShapeFill 9icon-phoneGroupicon-boatGroupicon-callArtboard 2Groupicon-doneArtboard 1Zindulka-USP 34

Dětská flotilová plavba 2015. Pro velký úspěch vyplouváme i příští rok!

8. 8. 2014

Dětská flotilová plavba 2014 (foto: Ilja Mašík)

A vy se kromě božské dalmatské přírody, azurového moře a vzrušující plavby můžete těšit třeba také na seznámení se s novými přáteli nebo večery v kouzelných zátokách, či chorvatských hospůdkách.

Co to vlastně je, ta flotilová plavba? To je 3 až 7 plachetnic s cca osmičlennou posádkou, z nichž každou vede zkušený kapitán zběhlý nejen v jachtingu, ale také v práci s dětmi. Na loď s sebou můžete vzít potomka v jakémkoli věku, přičemž děti do dvou let jedou zadarmo. Od úvodní námořní bitvy až po závěrečný závod o nejbizarnějšího vodního lyžaře si děti v podstatě ani na chviličku neoddychnou od vodního dovádění. Koupání, šnorchlování, jachting, vodní trampolína, vodní pólo i výlety k slanému jezeru a na běloskvoucí útesy - tou jsou jen některé aktivity, které jsme pro ně připravili. "Flotilové plavby pro děti organizujeme už 12 let a je prostě úžasné sledovat, jak moc si to dětští i dospělí účastníci užívají," říká Ing. Jiří Zindulka, jeden z nejzkušenějších českých jachtařů a vrchní velitel flotily. 

Zní to báječně, co? Tak si přečtěte víc informací nebo si rovnou rezervujte místo na lodi.

Autor: Štrbová Iva

Sledujte nás