Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Stále ještě nevíte, kam na dovolenou? Vyplujte s námi na cestu po zapomenutých plážích řeckého souostroví Sporády!

26. 6. 2014

Severní Sporády - Skiathos

Sporády - Skiathos

Pronájem lodí Severní Sporády - Skiathos

Plavba podél souostroví Severní Sporády

Pokud toužíte po klidu a odpočinku, vyplujte na 7denní plavbu podél souostroví Severní Sporády z maríny v Evii do Lamie. Sporády jsou stále ještě bohem zapomenuté ostrovy a i během léta jsou zde zátoky a pláže, kde budete úplně sami. Čekají na vás středomořští tuleni, neuvěřitelné přírodní scenérie, písečné, oblázkové a skalnaté pláže. Tato plavba nabízí nenáročný jachting pro všechny věkové kategorie. Plavba je také vhodná pro rodiny s dětmi nebo jen pro odvážné tatínky, tzv. "chlapi sobě" :-) Více informacích o plavbě naleznete zde.

Plavba ze Severních Sporád do Lavrionu

Druhou variantou je 10denní plavba ze Severních Sporád do Lavrionu. Se silným větrem Meltemi v zádech vás čeká nádherný jachtařský zážitek. Ostrovy jižního Egejského moře Vás překvapí nejenom překrásnou přírodou, ale také malebnými skalními městy s osobitou architekturou, výbornou místní kuchyní a rybolovem u ostrova Andros. Tato plavba nabízí odpočinek a zároveň středně náročný jachting, není proto vhodná pro menší děti. Více informací o plavbě naleznete zde.

Máte rádi jachting, ale nemáte posádku, se kterou byste v létě vypluli? Nevadí. Na plavbu se můžete přihlásit sám nebo ve dvojici. Pokud pojedete sami nebo ve dvojici, je zde velmi vysoká šance, že potkáte zajímavé lidi, kteří se na konci plavby stanou vašimi přáteli. Za plavbu zaplatíte od 12 500 Kč za osobu, bez jídla a dopravy.

Autor: Štrbová Iva

Sledujte nás