Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Web Zindulky ve 4 různých jazycích!

Spustili jsme vícejazyčnou podobu našich stránek.

Spustili jsme vícejazyčnou podobu našich stránek.

Internetové stránky Zindulky si nyní můžete přečíst v anglické, německé a slovenské verzi. Jedná se o další důležitý milník ve vývoji naší společnosti, která je největším zprostředkovatelem pronajmu lodí na českém trhu. Za více než 20 let s námi vyplulo přes 35 000 spokojených zákazníků.

Našim novým důležitým cílem je expanze na zahraniční trh. Jsme přesvědčeni, že máme všechny předpoklady k tomu, abychom byli úspěšní i za hranicemi.

Nejširší nabídka lodí na světě

Vyvinuli jsme jedinečný online vyhledávač, který je propojen s největšími rezervačními systémy charteru lodí, jako jsou Booking manager, Sedna nebo Nausys. Máme exkluzivitu na lodě nejkvalitnějších charterových společností Sunsail a The Moorings. Můžeme hrdě prohlásit, že v našem online vyhledávači najdete nejširší nabídku ověřených lodí na světě!

Zakladatel Zindulky je stejnojmenný  kapitán Jiří Zindulka, jachtař tělem i duší. Na plachetnici obeplul pořádný kus světa. Svou vášní a nadšením pro jachting, pozitivním přístupem k životu, výrazně ovlivnil filozofii naší společnosti.

Nejsme pouze zprostředkovatel pronájmu lodí, zakládáme si na individuálním přístupu k našim klientům, kterým poskytujeme veškerý doprovodný servis ke spokojené dovolené na moři.

Sledujte nás