Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

I na hausbótu se můžete koupat v moři

11. 8. 2015

I na hausbótu se můžete koupat v moři

První kurz pro získání kapitánské licence C se bude konat v září. Ale vy chcete vyplout bez kapitána (a ušetřit tak náklady s ním spojené) ještě dříve. Vydejte se i bez kapitánské licence na hausbót do oblasti Camargue, která zatím není Čechy moc objevená.

Delta řeky Rhôny je domovem unikátní flóry a hlavně fauny. Potkáte zde početná hejna plameňáků a divoké koně. Pokud dostanete chuť se vykoupat v moři, stačí uvázat loď v přístavu a můžete využít jak široké, tak několik desítek metrů dlouhé pláže. U pobřeží si můžete při svítání vychutnat na palubě hausbótu čerstvou francouzskou bagetu s bylinkovým máslem a rajčaty. Oběd zase zapijete lahodným vínem. Vyhlášenou pochoutkou jsou také ústřice v Bouzigues, kde se nachází nejstarší umělý chov.

Cestou můžete navštívit opevněná města, jako je Augies Mortes, nebo Saintes-Maries-de-la-Mer. Žasnout budete také nad fialovými lány levandulových polí v Provence. Camargue je skvělá destinace pro rodiny s dětmi. Vyzkoušet tu můžete různé vodní sporty a atrakce. Nezapomeňte ani na dinosauří park u Le Cap d'Adge!

Vyplout můžete ze základen v Camargue, nebo z vybraných základen na Canal du Midi a zkombinovat to nejlepší z obou regionů.

Vybrané hausbóty na trase k pronájmu

Pénichette 935W

Pénichette 935W se slevou 36 %25

Loď pro 5 osob,
z/do Lattes.

Termín 28. 8. - 4. 9. 2015

Sleva 36 %,
cena po slevě 990 EUR

Clipper

Clipper se slevou 50 %25

Loď pro 6 osob,
z St. Gilles do Port Cassafieres

Termín 5. 9. - 12. 9. 2015

Sleva 50 %,
cena po slevě 1 530 EUR.

Pro rezervaci nás kontaktujte na  telefonu +420 604 954 995 nebo na emailu zindulka@yachtcharter.cz. Pro větší výběr lodí použijte náš vyhledávač říčních lodí

Sledujte nás