Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Nová destinace v mexickém La Paz

13. 3. 2014

La Paz ( Baja Mexico )

autobus Thomas

Mnoha jachtaři oblíbená charterová společnost Dream Yacht Charter otevírá od 15. října 2014 novou základnu v maríně přilehlé krásnému resortu Costa Baja. Prvotřídní jachting v kortézkém moři, skvostnou dovolenou, pouštní výhledy i nezaměnitelnou atmosféru Mexika můžete zažít již od zimy 2015.

La Paz znamená ve španělštině "mír" a to je přesně to, co najdete v tomto bezstarostném pobřežním městě, které leží na 24 stupni a 8 minutách severní šířky a 110 stupních 18 minutách západní délky.

I když jde o obchodní a politické centrum regionu, La Paz zůstává uvolněný, bezstarostný a jednoduše si zamilujete místní provinční atmosféru. Nespočet starých vavřínů i kokosových a datlových palem obklopují okrové barvy okolní pouště. Několik bloků do vnitrozemí je hlavní náměstí, kde najdeme růžový křemencový altán, dlážděné chodníky a katedrálu z 19. století. Město také nabízí sortiment resortů, hotelů, golfových hřišť, restaurací, ale i muzeí a restaurované budovy z koloniální éry. Všechny tyto hodnoty La Paz vás uvítají na začátku Vaší nezapomenutelné dovolené s YACHTCHARTER.

Kortézké moře (Sea of Cortez) známé také jako Kalifornský záliv přitahuje námořníky na tento klidný kout Mexika již po desetiletí. Známý francouzský oceánograf Jacques Cousteau kdysi nazval vody tohoto regionu "Světovým akváriem" a "Galapágy Severní Ameriky", především pro širokou škálu podmořského života v moři nacházejí v klidných zátokách a nedotčených pobřežních ostrovech.

Autor: Tomáš

Sledujte nás