Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Staňte se členem našeho týmu

24. 6. 2015

Staňte se členem našeho týmu

Náplní práce je vypracování kompletní nabídky pro klienta, komunikace se zahraničními charterovými společnostmi a rezervace lodí, tvorba objednávky, odbavení klienta a získání zpětné vazby po návratu z dovolené. Součástí je i aktivní kontaktování klientů a spolupráce na akcích, kterých se účastníme (veletrhy, propagační akce...).

Předpokladem je praxe/brigáda při škole na administrativní pozici, přímou zkušenost v cestovní kanceláři uvítáme. Při plnění úkolů očekáváme plné nasazení, samostatnost, zodpovědnost a důslednost. Nutné je asertivní jednání, výborné komunikační a organizační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování, společně s uživatelskou znalostí MS Office a pokročilou angličtinou písmem i slovem. Občas je toho moc, hlavně teď v sezóně, tak se hodí i odolnost vůči stresu.

Kromě finančního ohodnocení a práce na plný úvazek Vám nabízíme firemní telefon a notebook, práci v moderním prostředí kanceláří na Pankráci a firemní benefity plynouci z našeho zaměření - jachtingu. K tomu občas někdo z nás donese buchty vlastní výroby nebo doveze z dalekých krajin super pochutinu.

Očekáváme, že nastoupíte v červenci/srpnu 2015.

Pro více informací nám napište, nebo nám rovnou pošlete Vaše CV s přiloženou fotografií na email zindulka@yachtcharter.cz a volná židle může být Vaše.

Váš tým YACHTCHARTER

Sledujte nás