Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Zindulka vstupuje na Slovensko

S radostí oznamujeme, že společnost Zindulka, s.r.o. vstupuje právě v těchto dnech na slovenský trh.
S radostí oznamujeme, že společnost Zindulka, s.r.o. vstupuje právě v těchto dnech na slovenský trh.
Jachting je vášeň, kterou vášnivě šíříme dál. Jako česká jednička v pronájmu jachet přinášíme slovenským zákazníkům širokou nabídku lodí a služby takové kvality, s jakou se zatím nesetkali.
 
Naše služby jsou postavené na míru jak rekreačním, tak i sportovně zaměřeným jachtařům. V nabídce máme přes 15 tisíc lodí, stovky z nich najdou zákazníci exkluzivně jen u nás. Používat k tomu budou náš kvalitní a sofistikovaný systém online bookingu, o kterém sebevědomě tvrdíme, že je nejlepším vyhledávačem na světě.
 
Pronájem lodi je přitom teprve začátek. I slovenští zákazníci teď budou moci ocenit široké portfolio doplňkových služeb, které vzniklo na základě dlouholetých a praktických zkušeností s jachtingem (např. kvalitní pojištění kauce s nejširším krytím škod). Na uvítanou jsme pro ně navíc připravili atraktivní nabídku: First Minute slevy, snížené zálohy na lodě a dárek v podobě příspěvku na druhou plavbu.
 
Naši současní zákazníci nás dlouhodobě hodnotí jako číslo 1. Máme spoustu důvodů věřit, že si nás podobně oblíbí i zákazníci na Slovensku.

Vstupujeme na Slovensko

Akcia Darček 100 € na prvú plavbu je určená pre všetkých klientov, ktorí sú občanmi Slovenskej republiky. Zľavu je možné uplatniť na prenájom lode v cene 1000 € a viac. Akcia je časovo obmedzená do 31. 11. 2017.


Sledujte nás