Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone

Proč si nás vybrat

Vaše pohodová a klidná plavba je naším hlavním cílem. Tomu je přizpůsobený veškerý náš servis. Neustále pracujeme na dalším zkvalitňování našich služeb.

Deset hlavních důvodů, proč si vybrat loď právě od nás

Přehledné a jednoduché vyhledání lodí

Na našich stránkách si můžete vybrat loď velmi přehledným, jednoduchým a rychlým způsobem.

Poradíme Vám s výběrem oblasti plavby

A doporučíme Vám tu nejvhodnější oblast tak, aby splňovala maximum Vašich požadavků na pohodovou dovolenou na palubě lodi. Zde jsou zárukou naše více nežli pětadvacetileté zkušenosti z plaveb ve všech možných oblastech světa.

Poradíme Vám s výběrem vhodné lodi

Všechny lodě nejsou stejné a na úspěch Vaší plavby bude mít nemalý vliv výběr lodi. Vyslechneme si Vaše požadavky a doporučíme Vám loď, která Vám bude nejlépe vyhovovat. Na rodinnou plavbu s dětmi se hodí jiná loď, nežli na regatu a nebo na náročnou zimní přeplavbu. Pokud si chcete vybrat tu nejvhodnější loď pro Vás, doporučujeme zařizovat pronájem lodi co nejdříve. Při hledání lodě na poslední chvíli již není z čeho vybírat a musíte vzít to, co je volné. Lodě půjčujeme především od prověřených společností, se kterými dlouhodobě spolupracujeme.

Trasa plavby

Před vyplutím Vám pomůžeme naplánovat zajímavou trasu plavby podle Vašich požadavků. Jinou trasu plavby Vám doporučíme pro plavbu s dětmi a jinou s mužskou, sportovně laděnou posádkou.

Zapůjčení jachtařských průvodců a map zdarma

Zapůjčíme Vám zdarma jachtařské průvodce a mapy dané oblasti plavby, abyste se na plavbu mohli připravit. Mapy i průvodce si s sebou můžete vzít na moře. Jachtařskou literaturu a mapy si u nás můžete také zakoupit, naši zákazníci mají slevu. Mapy i piloty jsou ihned k odebrání.

Největší výběr zkušených a pohodových kapitánů

Pokud nemáte kapitánský průkaz a neumíte si loď řídit sami, doporučíme Vám některého z našich prověřených kapitánů. Máme největší výběr zkušených a pohodových jachetních kapitánů ze všech českých charterových společností. Dokážeme Vám doporučit kapitána podle Vašich potřeb – dobrodruha na náročnou sportovní plavbu, závodního jachtaře na regatu, jachtařského instruktora na výukovou plavbu a nebo hravého kapitána pro rodinnou plavbu s dětmi.

Zasílání předpovědí počasí

Každý den Vám pošleme formou SMS aktuální předpověď počasí s varováním, pokud se blíží nějaká bouře a nebo nečekaná změna počasí.

Zapůjčení ruční GPS s barevným mapovým plotrem

Pokud si pronajmete loď bez mapového plotru, zdarma Vám zapůjčíme ruční GPS s mapovým softwarem pro danou oblast plavby.

Nepřetržitý poradenský servis na telefonu

Pokud se během Vaší dovolené na moři vyskytnou jakékoliv problémy, můžete nám zavolat a my Vám poradíme s technickými problémy, které jste schopni si opravit sami a nebo se postaráme o co nejrychlejší pomoc. Většinu lodí pronajímáme od společností, kde známe ředitele nebo majitele, a dokážeme tak pro naše zákazníky zařídit opravdu rychlou pomoc v případě jakýchkoliv potíží.

Pojištění kauce skládané při pronájmu lodi a pojištění storna plavby

Nabízíme pojištění kauce a v případě škody na lodi pomůžeme s přípravou dokumentů tak, aby proběhlo vyřízení likvidace kauce co nejrychleji. Pokud se obáváte, že by uskutečnění plavby mohly ohrozit zdravotní problémy kohokoliv z rodiny, nabízíme Vám pojištění plavby proti jejímu stornování.

Sledujte nás