Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone
Last Minute dovolená na lodi

Last Minute dovolená na lodi

Neplánujete dovolené s předstihem? Pak vplujte do našich Last Minute nabídek.
Neplánujete dovolené s předstihem? Pak vplujte do našich Last Minute nabídek.

Nečekejte na prázdniny - jeďte hned!

Neplánujete dovolenou na lodi dlouhodobě a s předstihem? Umíte se rychle přizpůsobit, rychle se rozhodnout a vyplout třeba zítra? Tak neváhejte a vybírejte z našich Last Minute pronájmů lodí. V Last Minute nabídkách naleznete jak pronájmy lodí v Chorvatsku, tak i v jiných zemích. Máme pro Vás zbrusu nový online Last Minute vyhledávač s pokročilými funkcemi.

Hlavní výhody

  • Automatické hlídání nejlepších nabídek

  • Dostupnost lodí aktualizujeme každou vteřinu

  • Když se loď uvolní (propadne rezervace), okamžitě ji u nás najdete

  • Řazení dle našeho doporučení - ty nejlepší budou nejvýš

  • Podrobná filtrace výsledků vyhledávání

Chci se podívat na Last Minute nabídku lodí

Automatické hlídání lodí

Vytvoření robota na hlídání nejlepších nabídek je největší událostí v pronájmech lodí od té doby, co si známý kapitán Kryštof Kolumbus pronajal tři lodě od španělské královny a vyrazil s partou kamarádů pochybného původu na plavbu do Indie.

Jak náš robot funguje?

Nechali jsme pro Vás vyvinout nového robota, neboli hlídacího psa, který sleduje ty nejvýhodnější Last Minute nabídky a hned jak se objeví na trhu něco opravdu zajímavého a výhodného, okamžitě tyto nabídky najdete v našem online Last Minute vyhledávači na prvních místech.

Jelikož všechny nabídky sledujeme "real time", uvedená dostupnost u lodí je pravidelně aktualizována a tak vidíte lodě, které jsou na trhu skutečně volné. Kromě automatického hlídání nejžhavějších nabídek, pro Vás i ručně vybíráme lodě s nejlepším poměrem ceny, roku výroby a kvality.

Nejvýhodnější a nejlevnější jsou především pronájmy jachet v Chorvatsku, ale nabízíme i další oblíbené destinace jako jsou Řecko, Španělsko, Itálie, ale třeba i Turecko. Zkrátka si sbalte svůj lodní pytel a vyrazte s námi ještě dnes na jachtu svých snů.

Sledujte nás