ShapeArtboard 1 copy 3GroupCombined ShapeCombined ShapeCombined ShapeGroupGroupGroupGroupArtboard 2GroupGroupArtboard 1Zindulka-USP 34Fill 9icon-phoneGroupicon-boatGroupicon-callArtboard 2Groupicon-doneArtboard 1Zindulka-USP 34
Subwing

Subwing

Nová vodní hračka u nás exkluzivně k zapůjčení.
Nová vodní hračka u nás exkluzivně k zapůjčení.

Subwing - to se prostě musí zažít!

Představujeme Vám novou vodní hračku - Subwing. Jedná se o křídlo, které vezmete do dlaní a po zapřažení za loď využíváte toto křídlo k řízení směru a hloubky.

"Poprvé jsem chytnul Subwing a jakmile jsem zmizel pod hladinou, hned jsem se do něj zamiloval!!! Nemá cenu to víc popisovat, to se musí zažít," píše Jirka.

Subwing je další fantastická možnost poznávání moře, spojená se zábavou i se sportem zároveň. Při pomalé jízdě za lodí se držíte dvou navzájem spojených křídel a díky jejich vzájemnému naklápění plujete nahoru, dolů, do stran anebo se můžete otáčet kolem své osy. Plujte podél dna nebo skal bez jakékoliv námahy. Sledujte ryby a užívejte si neuvěřitelné volnosti při létání v prostoru. I když nevydržíte dlouho s dechem, tak i krátké zaplutí pod hladinu Vás zatáhne do podmořské říše a bude pro Vás neskutečným zážitkem.

Jak na to a co se subwingem dělat?

Vlastně je to takové létání pod vodou - profil křídla funguje podobně jako klasické křídlo letadla. Stejně jako letecké křídlo využívá obtékání vzduchu, tak subwing využívá obtékání vodním proudem.

Subwing je jednoduše ovládán naklápěním křídel ve směru, kterým se chce člověk pohybovat. Tím je kontrolován pohyb doleva, doprava ale i nahoru a dolů. Subwing je připevněný k lodi lanem o doporučené délce 15 metrů. Rychlost lodi by se měla pohybovat kolem 2 uzlů. Při použití delšího lana je potápění mnohem snazší.

Jediné další vybavení, které je potřeba, jsou potápěčské brýle. Pokud jste ti, co potřebují vyrovnat přetlak v uších, použijte zadní trojúhelníkový úchyt uzpůsobený pro držení Subwingu jednou rukou. Je jasné, že jízda s jednou rukou vyžaduje určitý cvik.

Jak se lítá pod vodou?

Z čeho se křídlo skládá?

SUBWING se skládá z následujících dílů:

  • Dvě křídla s gumovými protiskluzovými úchyty pro pevný a jistý úchop.
  • Jeden demontovatelný centrální kloub.
  • Jeden trojúhelníkový úchyt pro držení jednou rukou.
  • Lana Dyneema připevněná ke křídlům.

Kolik stojí půjčení subwingu

  • Týdenní pronájem křídla Subwing Honeycomb stojí 2 000 Kč.
  • Při půjčení je nutno složit vratnou zálohu 5 000 Kč.

Podmínky, které je nutné dodržet

  • Zapůjčení Subwingu je nutné předem nahlásit a zjistit, zda je v požadovaném termínu volný.
  • Subwing je nutné před Vaším odjezdem vyzvednout v sídle naší společnosti na adrese Hvězdova 1734/2c, Praha 4 - Pankrác.
  • Subwing je nutné vrátit max. do 3 dní po skončení Vašeho charteru, opět na adrese Hvězdova 1734/2c, Praha 4 - Pankrác. Pozor - za každý den prodlení s vrácením Vám bude účtován poplatek 60 Kč.
  • Při vrácení nepoškozeného Subwingu Vám bude v sídle naší společnosti vrácena Vaše záloha.

Paddleboard

V nabídce máme i paddleboard, o kterým se můžete dozvědět více zde.

Více o paddleboardu

Sledujte nás