Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone
Zkušení kapitáni

Zkušení kapitáni

Správně zvolený kapitán bude zárukou Vaší perfektní dovolené na lodi.
Správně zvolený kapitán bude zárukou Vaší perfektní dovolené na lodi.

Jelikož jsme za posledních 16 let spolupracovali se širokým spektrem kapitánů, pyšníme se rozsáhlým základnou skipperů.  Naše nároky na kapitány se postupně zvyšovaly, až jsme se dostali do fáze, kdy využíváme služeb pouze těch nejzkušenějších a z hlediska charteru lodí těch nejvhodnějších kapitánů. Správně zvolený kapitán je ta nejlepší záruka perfektně prožité dovolené na moři, ta správná záruka nejlepšího umístění v regatě, ta správná záruka úspěšné dobrodružně - poznávací plavby.

Seznam našich kapitánů naleznete v sekci naši kapitáni.

Naše požadavky na kapitána

  • Kapitán musí být velmi zkušený jachtař – velmi zkušený jachtař obvykle není ten, kdo má o dvě týdenní plavby více nežli Vy.
  • Kapitán musí být lidsky příjemný a musí to být společenský člověk.
  • Kapitán musí být technicky zdatný, aby si dokázal poradit s většinou závad, které se na lodi mohou vyskytnout.
  • Kapitán by měl být jazykově vybavený, aby mohl řešit nenadálé situace.
  • Pokud se účastníte regaty, musí to být kapitán – závodní jachtař, který dokáže udělat z nesourodé posádky tým, který dokáže touhu po vítězství proměnit ve vítězství.
  • Pokud plujete na rodinnou plavbu s dětmi, měl by kapitán být natolik hravý, aby děti zaujal a dokázal pro ně organizovat zábavu.

A uznejte sami, že splnit všechny tyto požadavky není ani zdaleka jednoduché.

Když se podíváte na naše kapitány, zjistíte, že část z nich má více zkušeností, nežli všichni kapitáni některých konkurenčních firem dohromady (Pavel Strašil, Standa Kubíček nebo Jiří Zindulka).

Výběr nejvhodnějšího kapitána

Jsme schopni Vám zařídit kapitána na poslední chvíli, takřka ze dne na den. Občas se na nás obrací zákazníci konkurenčních firem s prosbou o dodání kapitána. Obvykle je nezklameme.

Pokud ale chcete, aby kapitán v maximální míře splňoval Vaše požadavky, kontaktujte nás co nejdříve. Harmonogram našich nejlepších kapitánů je velmi nabitý, především na jaře a na podzim.

Vybrat kapitána

Sledujte nás