Combined ShapeSlice 1Slice 1Fill 9icon-phone
Bavaria

Bavaria

Nejpraktičtější interiéry a exteriéry, nejlevnější lodě ve svém měřítku – to je německá Bavaria.
Nejpraktičtější interiéry a exteriéry, nejlevnější lodě ve svém měřítku – to je německá Bavaria.

Německá společnost Bavaria-Yachtbau se skládá z loděnic, které dohromady čítají neuvěřitelných 200 000 m2. Výrobní proces je specifický tím, že se trup a paluba vytváří odděleně, část po části, a teprve až po závěrečných pracích se jednotlivé části složí dohromady a vznikne loď značky Bavaria.

Výroba jachet Bavaria na montážních linkách byla průkopnickým úspěchem nejprve v Bavorsku, nedlouho poté se však stala také jedničkou v celé Evropě. Jako první společnost ve své oblasti také přistoupila k využívání robotů při výrobě. V roce 2013 začala Bavaria vyrábět motorové čluny, které k dnešnímu dni tvoří cca 40 % celkové produkce.

Bavaria má vlastní testovací centrum v Marktbreit am Main, kde je každá nově zhotovená loď pečlivě zkoumána, testována a zkoušena až do té doby, než je tým zajišťující kvalitu plně spokojen. Každá loď podstupuje v loděnici finální kontrolu kvality ve zkušební nádrži na konci výrobní linky. 
 
Lodě této značky pak spojuje především dlouhodobá tradice, německé inženýrství a schopnost vyrábět jachty přesné na milimetr prostřednictvím moderních průmyslových výrobních zařízení.

Co odlišuje lodě Bavaria od jiných lodí?

Lodě mají obecně nepříliš líbivý design, ale za to disponují velmi chytrými a prakticky vymyšlenými interiéry a exteriéry. V současnosti se jedná zejména o řadu lodí s největším vyklápěcím koupacím platem.

Třída a kvalita lodí:

Dá se říci, že je Bavaria oprávněně považována za nejlevnější značku lodí. Společnost nabízí dvě základní modelové řady - Cruising pro charter a Vision jako verze pro konečné majitele. Z hlediska využití v charteru zaručují lodě Bavaria jednoznačně nejvyšší výnos. Kvalita lodí se dá srovnat se značkami Jeanneau i Beneteau.

Sledujte nás