Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Přednášky

Pro bezpečný průběh plavby jsou potřebné nejen dovednosti a úspěšné složení kapitánských zkoušek, ale i znalosti. Proto pro Vás – milovníky jachtingu, již několik let pořádáme výběrové jachtařské přednášky s kapitány znalými svého oboru. Přednášíme Vám například o první pomoci na jachtě, meteorologii, astronavigaci či o poutavém tématu psychologie kapitána. Necháváme se inspirovat i zpětnou vazbou našich pravidelných účastníků, kteří si naše jachtařské přednášky oblíbili především pro jejich jedinečnost a autentičnost. Zejména se však zaměřujeme na zprostředkování informací o jachtingu, které pro Vás budou přínosné na lodi.

Chcete se od jednoho z nejlepších závodních jachtařů současnosti naučit jak správě a dobře závodit?

Zajímá Vás, co vše se může na moři stát? Chcete vědět, jak nehodám na moři předcházet? V tom případě je naše přednáška určená právě pro Vás.

Fascinuje Vás umění starých mořeplavců, kteří si pomocí slunce, měsíce a hvězd uměli určit svoji polohu? Tak toto jsou správné přednášky pro Vás.

Často si kladete otázku, proč některé plachetnice plují rychleji než Vaše? Přijďte na naši přednášku a budete to vědět.

Propracovaný systém dvou na sebe navazujících 6-hodinových přednášek šitých na míru všem jachtařům, kteří se chtějí vyhnout dramatickým příhodám na moři.

Na přednášce Vám vysvětlíme, jak si na lodi poradit s úrazem či nemocí. Naučíte se, jak s minimem prostředků poskytnout co nejefektivnější první pomoc.

Mějte vždy aktuální informace!

Registrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme informovat o aktuálních nabídkách, novinkách a akcích.