Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Dovolená na lodi

Uvažujete-li o novém způsobu trávení Vašich dnů volna ať už proto, že Vás omrzely každoroční fádní dovolené doprovázené davy turistů, nebo proto, že Vás prostě láká zkusit něco nového, dovolená na lodi by mohla být to pravé pro Vás. Níže Vám představujeme užitečné informace, které k výběru dovolené na lodi jednoznačně patří.

Podívejte se na náš online vyhledávač, kde si můžete vybrat loď na svoji dovolenou, anebo zavolejte Jirkovi, který Vám rád poradí kam a kdy plout. Můžete ho kontaktovat telefonicky: 603 846 464 nebo na e-mailu: jiri@zindulka.cz.

Podívejte se na výběr lodí

Výhody dovolené na lodi

  • Vybírat můžete z nejrůznějších druhů a typů lodí (od vybavením skromnějších a levnějších po opravdu luxusní lodě), nabízí se možnost vycestování do destinací po celém světě (ať už do čistě jachtařských či spíše hausbótových destinací), ale zvolit si můžete i čas, kdy na loď vyrazit – zkrátka si úplně každý vybere to své v závislosti na svých představách a časových i finančních možnostech. 
  • Dovolená na lodi znamená nezávislost a svobodu. Vy můžete být tvůrcem trasy plavby, Vy si vybíráte tu nejvhodnější loď pro Vás, Vy můžete mít svou loď na povel a udávat jí směr a cíl, na rozdíl od cestovních kanceláří, které vše naplánují bez Vás. Navíc Vás loď dopraví na exkluzivní místa, která často z pevniny nejsou dostupná. Ať už jde o jachtu či hausbót, každá loď Vám zajistí nezapomenutelné zážitky plné superlativů.
  • Dovolená na lodi umožňuje okamžitý únik od strastí každodenního života, což je také jedním z důvodů, proč si na tomto typu dovolené mnozí vypěstovali závislost a jinou dovolenou než dovolenou na lodi už si ani nemohou představit.
  • K dovolené na lodi se neoddělitelně pojí poznávání. A to poznávání světa ve formě návštěv nejrůznějších zákoutí, které jsou dokonce i dnes člověkem takřka nedotčené, a které si zachovaly atmosféru dřívějších dob. Poznávání přírody – vody, větru a počasí a jejich síly. K vidění jsou i krásy přírody, které lze jen stěží popsat – ať už se jedná o korálové útesy, vzácné živočišné a rostlinné druhy či neobvyklé přírodní úkazy. V neposlední řadě člověk na lodi poznává i sám sebe – své možnosti, meze i hodnoty. 
  • Je čistě na Vás, jaký charakter Vaše dovolená na lodi bude mít. Pokud plánujete pronájem lodi s rodinou, budete si pravděpodobně přát spíše odpočinkovou plavbu, ale plnou zážitků, které si budete Vy i děti pamatovat (podívejte se na námi pořádané rodinné plavby, které se každé léto těší velké oblibě). Pokud na loď vyrážíte se skupinou přátel, možná zatoužíte po větším adrenalinu a pokud jste dokonce jeho milovníky, možná si rádi prověříte své jachtařské dovednosti v náročnějších sportovních plavbách. V každém případě jsme tu pro Vás a rádi Vám poradíme se vším, co by Vás mohlo zajímat při výběru pronájmu lodě, destinace i čehokoliv jiného – stačí nás jen kontaktovat. Pro rezervaci či více informací nás kontaktujte na e-mailu info@zindulka.cz nebo na live chatu.

Dovolená na jachtě

Láká-li Vás plavba pod plachtami na širém moři, ale vydáváte se na moře poprvé a nejste si jisti, že je tento typ dovolené opravdu pro Vás, nejvhodnější pro Vás bude pronajmout si loď s kapitánem a na základě toho se rozhodnout, zda Vás jachting oslovil a Vy v sobě naleznete přání stát se kapitánem či nikoliv.

Zajímají-li Vás obecné informace k charteru lodí, zamiřte do naší sekce pronájem lodí, ve které Vám poskytujeme rady k tomu, kdy vůbec loď pronajmout, jaké jsou možnosti pronájmu a mnoho dalšího.

Dovolená na hausbótu

Dovolená na hausbótu se s dovolenou na jachtě téměř nedá srovnat – k plavbě po moři a plavbě po řece se pojí zcela jiné aspekty, což však ani v nejmenším není na škodu. Mezi výhody dovolené na hausbótu pak kromě těch výše zmíněných patří i poklidná a velmi romantická plavba vodními kanály a skutečnost, že k pronájmu hausbótu nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost či licenci. Pro více informací se podívejte do naší samostatné a na obsah bohaté sekce hausbóty.

 

Zeptejte se, co Vás zajímá nebo nám pošlete nezávaznou poptávku na loď

Mějte vždy aktuální informace!

Registrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme informovat o aktuálních nabídkách, novinkách a akcích.