Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
First Minute 2017

First Minute 2017

Vybírejte z největší nabídky lodí a zaplaťte jen 15% zálohu. Nečekejte až budou lodě rozebrané – objednávejte již nyní.
Vybírejte z největší nabídky lodí a zaplaťte jen 15% zálohu. Nečekejte až budou lodě rozebrané – objednávejte již nyní.

Finišuje sezóna First Minute 2017!

Letošní situace v Chorvatsku s Last Minute pronájmem lodí byla velmi nešťastná - nebylo moc z čeho vybírat a daly se pronajmout jen drahé lodě. Na přelomu srpna a září nebyly lodě k pronájmu téměř žádné. Pokud chcete mít jistotu, že dostanete loď, kterou chcete za cenu, kterou chcete, tak nečekejte na Last Minute a objednávejte již nyní.

Pokud si objednáte loď na sezonu 2017 během října a ledna, zaplatíte zálohu jen 15 %. Máte na výběr ze všech lodí z ověřených charterových společností, které v Last Minute nebudou dostupné. Vyberte si tu nejmladší loď za nejlepší cenu a nespokojte se s tím, co zbyde v Last Minute.

Prohlédněte si nabídku lodí

Pokud si nebudete vědět rady, kontaktujte naši obchodnici Magdalénu, která Vám ráda s výběrem poradí. Stačí, když ji napíšete e-mail magdalena@zindulka.cz anebo zavoláte na tel. číslo: 775 441 988.

Užijte si dovolenou s rodinou či přáteli a neslevujte se svých nároků. Užijte si dovolenou s rodinou či přáteli a neslevujte se svých nároků.

Chcete loď ve First Minute?

Proč si pronajmout loď již nyní

  • Zaplatíte jen 15 % zálohu - zbytek Vás čeká až příští rok. Na rozdíl od Last Minute rezervace, nejste nuceni zaplatit celou částku okamžitě.
  • Máte na výběr - při včasném rezervování, máte na výběr z největší nabídky lodí i charterových společností. Nemůže se Vám tak stát, že Vámi preferovaná loď již nebude k dispozici.
  • Nemusíte se přizpůsobovat - je malá pravděpodobnost, že v Last Minute najdete loď, která by Vám vyhovovala i v termínu, který byste přesně chtěli.
  • Ušetříte - dříve platilo, že s Last Minute jste měli velké slevy, to je i není pravda. V Last Minute Vám skutečně dají velkou slevu, ale jen na lodě, které jim ve flotile zbyly.

Co se týče dostupnosti lodí v hlavní sezoně, do konce prosince předcházejícího roku obvykle máme vyprodaných 30 % lodí naší flotily. Dalších 50 % lodí klienti vykoupí do konce ledna. Zaznamenáváme změny i v chování českých zákazníků, kteří podobně jako němečtí a rakouští klienti pro rezervaci lodě na další sezónu stále častěji volí dřívější období.

vyjádření pana Živka, managera charterové společnosti Marina Hramina

Jak využít sníženou zálohu

  • Proveďte rezervaci lodě už nyní a za loď zaplatíte pouze 15% zálohu.
  • Do března potom zaplatíte dalších 35 % zálohy.
  • Měsíc před vyplutím doplatíte zbytek částky 50 % zálohy.

Do konce roku můžete loď vyměnit

Může se stát, že si v září vyberete loď, ale v prosinci zjistíte, že vás třeba chce jet ještě víc a loď, kterou jste si vybrali je příliš malá. Může se stát i to, že místo v červnu budete chtít jet v červenci, protože Vám třeba nadřízený neschválil dovolenou. Nic z toho není problém. Pokud si u nás objednáte loď ve First Minute na sezonu 2017 nebude problém ji vyměnit za jinou:

  • Stejná charterová společnost: U stejné charterové společnosti si můžete bezplatně loď vyměnit. Její cena ovšem musí být stejná nebo vyšší.

  • Jiná charterová společnost: Pokud si loď budete chtít vyměnit za loď u jiné charterové společnosti, lze se pak domluvit na podmínkách doplacení.

Pro více informací se můžete obrátit na Magdalénu, která Vám ráda zodpoví všechny Vaše otázky:

Magdaléna Macků

e-mail: magdalena@zindulka.cz
tel. číslo: 775 441 988

Obecně je pro klienty lepší, když si loď rezervují ve First Minute. Rozdíl v ceně Last Minute a First Minute není tak markantní. Hlavní důvod proč se rozhodnout pro First Minute je ten, že si klienti mohou být jisti, že dostanou přesně tu loď v termínu, ve kterém chtěli. Last Minute je vhodnější pro flexibilní klienty, kteří nepoptávají konkrétní loď. 

řekl Krešimir Klarić, manager charterové společnosti Dream Yacht Charter

Nedělejte kompromisy - jeďte na lodi i v termín, který chcete. Nedělejte kompromisy - jeďte na lodi i v termín, který chcete.

First Minute vs. Last Minute

Kdo chtěl na Last Minute vyplout začátkem září, tvrdě narazil. Last Minute má jistě nespornou výhodu v tom, že dokážete najít občas loď, která má až pohádkovou slevu, ale většinou nepochodíte a musíte se smířit s tím, že pojedete buď na jiné lodi než chcete, nebo v jiný termín. Pokud jste flexibilní a nevadí Vám kompromis - Last Minute je dobrá volba, ale pokud chcete mít vše podle vašich představ, podívejte se na First Minute nabídku lodí.

Vyhledejte si svoji loď

Popisovat Vám tu výhody a nevýhody Last Minute, asi nemá úplně smysl. Ve zkratce řečeno, Last Minute je stejný jako výprodej - taky nemusíte sehnat přesně to, co chcete. Pokud chcete mít jistotu, že opravdu získáte to, co chcete, nesmíte čekat na výprodej.

Nevíte si rady, kterou loď si vybrat? Rádi Vám poradíme. Zavolejte Magdaléně, která Vám najde přesně tu loď, kterou budete potřebovat.

Magdaléna Macků

e-mail: magdalena@zindulka.cz
tel. číslo: 775 441 988

 

Mějte vždy aktuální informace!

Registrujte se do našeho newsletteru a my Vás budeme informovat o aktuálních nabídkách, novinkách a akcích.